01 02 03 PaTinka's World: Color my World with Graffiti 04 05 15 16 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 31 32 33

Color my World with Graffiti

34


What did Patinka's World name come from??? It's a literal and metaphorical meaning. I do travel and move around a lot and I do have a lot of going on in my life. That's why I invited first my family and friends and then readers to see what my World is about. Everything started in Zabrze though. I grew up there and one day decided to go and visit USA just to study and for fun. Well, it's been 8 years of never ending fashion adventures, different cities I could come call home and precious friendships. Going back during Holidays and being able to create this post from my home sweet home meant a lot. There is so many cool places to photograph. And the photographer I worked with it's a pretty big deal too! My brother :) Pictures came out great. Just look at this skate park full of amazing graffiti. I think some of my friends might have something to do with it.

It was a chilly December afternoon but still nice enough to enjoy myself. I channeled my inner child and had some fun at the playground  :)

You know me I love having fun in life and with my fashion. I love the fuzzy fur I got from my parents for Christmas they know me so well :) I wouldn't have picked a better one. It's so me! Look at the cool leather looking pants, they  come from an awesome Mademoiselle boutique. You can find lots of amazing options there. Right for a fashionista. I truly recommend this place! The devil is in the details so of course I needed to accessorize accordingly :) Sunnies are a must. So what it's a winter? They look cool and protect you from blinding sun :) A fun hat. I don't mess around with cold weather always have some type of fancy head protection :) Statement necklace and a shiny crossbody bag :) and Patinka is ready
xoxo
Patinka 


Skąd pochodzi nazwa Patinka’s World??? Świat Patinki jest to dosłowne i metaforyczne znaczenie. Dużo podróżuje i przeprowadzam się i dużo dzieje się w moim życiu. Dlatego blog powstał najpierw z myślą o rodzinie i przyjaciołach, a następnie zaprosiłam czytelników do mojego świata. A wszystko zaczęło się w Zabrzu, gdzie rodziły się moje pomysły i pasje. Pewnego dnia postanowiłam wyjechać na studia i zwiedzić USA tak dla sprawdzenia siebie i tak dla przygody.Tak na chwilkę, Cóż, to już 8lat niekończącej się przygody z modą, różnych miast które stały się domem i cennych przyjaźni i lekcji. Podczas Świąt udało mi sie być w domu w Polsce i ogromnie się cieszę, że udało mi się stworzyć ten post w mieście, którym dorastałam. Istnieje tu wiele fajnych miejscówek do fotografii. I fotograf z którym pracowałam to dość duża sprawa! Mój brat :) Zdjęcia wyszły świetnie.Wystarczy spojrzeć na ten Skate Park pełen niesamowitych graffiti. Myślę, że niektóre z nicj są sprawką pary moich znajomych.
To była chłodne grudniowe popołudnie, ale nadal było w miarę fajnie, aby sie trochę powygupiać. I uwolnić w sobie wewnętrzne wieczne dziecko. Wiecie dobrze jak lubię się bawić nie tylko w życiu, ale i modą. Dlatego tak uwielbiam tego futrzaka którego dostałam od moich rodziców na Boże Narodzenie. Oni jednak świetnie mnie znają :) Nie wymarzylabym sobie lepszego. Bardzo w moim stylu.Mam na sobie również fajne skóropodobne spodnie, które znalazłam w niesamowitym butiku Mademoiselle. Możecie tam znaleźć mnóstwo fantastycznych opcji na miare prawdziwych fashionistek. Szczerze polecam!
Diabeł tkwi w szczegółach, więc oczywiście koniecznie musiałam odpowiednio dobrać akcesoria :) okularki są koniecznością. I co z tego, że jest zima ? Wyglądają fajne i chronią przed oślepiającym słońcem :) ciekawa czapa, ja nie zadzieram z zimą zawsze mam coś na głowie i uszach. Taki zmarźluch ze mnie poza tym lubie ciekawe czapy i kapelusze. Jeszcze tylko duży naszyjnik i błyszcząca torebka :) i Patinka jest gotowa.
buziaczki
PatinkaMy fashion:
Coat: F&F
Pants: butik Modemoiselle
Necklace: H&M
Hat: Rainbow
Bag: Michael Kors
Shoes: Sam Edelman
Bracelets: Kate Spade
Sunglasses: Ray Bans
Photo by Remix

Labels: , , , , , , , , , , , , ,

35 36 37 38